Madeline Hunter – Kalbin Kuralları

1
4297

Madeline Hunter’ın yazdığı ” Kalbin Kuralları ” kitabını sitemizden Pdf olarak indirebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamamız üzerinden ücretsiz okuyabilirsiniz.

Madeline Hunter – Kalbin Kuralları Pdf İndir!

Tehlikeli. Çekici. Olağanüstü bir güç ve tutkuya sahip, her kadının içindeki şehvetli cazibeyi uyandırabilecek bir adam. Hayden Rothwell. Hayden hiçbir haber vermeden, bir teklif beklemeden, gizemli amaçları ve kudretli çekiciliğiyle Alexia Welbourne’ün evine girer. Saatler içinde Alexia beş parasız kalmıştır, ayrıca evlilik umutları tamamen yok olmuştur. Ta ki Hayden Rothwell onu yatağına alana kadar. Tutkulu bir an Alexia’yı, onu mahveden adamla evlenmesi için zorladığında, Hayden’ın onu baştan çıkarma oyunu çoktan başlamıştır. Ancak Alexia, yeni kocasının gizli amacını bilmiyordur. Hayden’ın ödemek için her şeyi göze alabileceği bir onur borcu vardır. Alexia ise bu oyundaki sürpriz oyuncudur. Onunla geçirdiği gecelerden vazgeçmek istemeyen Hayden, Alexia’yı yanında tutmanın bir yolunu bulmalıdır. Ancak bu sırada Alexia da kendi kurallarına göre oynamaya başlamıştır.

1 COMMENT

  1. Merhaba. Sitenize mobil reklam almak ister misiniz? Günlük min. 10 dolar kazanan pdf sitesi sahbi yayıncılarımız var.

LEAVE A REPLY

Yorumunuzu yazın
İsminiz